صنایع غذایی انصاری

ansari food

industries

درباره ما

صنایع غذایی انصاری، در سال 1352 به همت حاج خلیل انصاری و با تولید محصولات غذایی سالم و خوشمزه از ترکیب آرد جو با شهد توت  نظیر : نان جو ، بیسکویت جو و کلوچه جو بنیان نهاده شد. از آنجایی که تولید محصولی سالم و بهبود وضعیت تغذیه جامعه در آن  زمان از مهم ترین انگیزه های ایشان  بشمار می رفت.تولید نان جو و کلوچه سنتی آز آرد جو با شهد توت ، برخوردار از خواص طبیعی و سالم به شکل سنتی آغاز گردید.

با شناخته تر شدن محصولات و در پی استقبال مضرف کنندگان تولید و پخش صنایع غذایی انصاری در سراسر کشور با نام تجاری جمانه رونق بیتری گرفت.

درسال 1375 تحول عظیمی شکل گرفت و خطوط تولید بیسکویت و کلوچه صنایع غذایی انصاری به صورت صنعتی راه اندازی و محصولات جمانه به صورت روزانه تولید و روانه بازار شد. همچنین با احداث شماره 2 کارخانه واقع در شهرک صنعتی بهارستان در استان البرز ، نشان استاندار نخستین  تولید کنند بیسکویت جو با شهد توت در ایران به صنایع غذایی انصاری و نام تجاری جمانه احداث گردید.

با گسترده شدن زمینه های فعالیت صنایع غذایی انصاری و استقبال چشمگیر مشتریان ، نام تجاری یوتاب  با شعار : یوتاب یک طعم ناب به ثبت رسید و به تولید و پخش محصولات ویتامینه ، سالم و ارزشمند با طعم های منحصر به فرد پرداخت .