صنایع غذایی انصاری، در سال ۱۳۵۲ به همت حاج خلیل انصاری و با تولید محصولات غذایی سالم و خوشمزه از ترکیب آرد جو با شهد توت نظیر : نان جو ، بیسکویت جو و کلوچه جو بنیان نهاده شد. از آنجاییکه تولید محصولی سالم و بهبود وضعیت تغذیه جامعه در آن زمان از مهمترین انگیزه های ایشان بشمار می رفت، تولید نان جو و کلوچه سنتی از آرد جو با شهد توت ، برخوردار از خواص طبیعی و سالم به شکل سنتی آغاز گردید.
با شناخته تر شدن محصولات و در پی استقبال مصرف کنندگان تولید و پخش محصولات صنایع غذایی انصاری در سراسر کشور با نام تجاری جمانه رونق بیشتری پیدا کرد.
در سال ۱۳۷۵ تحولی عظیم شکل گرفت و خطوط تولید بیسکویت و کلوچه صنایع غذایی انصاری به صورت صنعتی راه اندازی و محصولات جمانه بصورت انبوه تولید و روانه بازار شد. همچنین با احداث واحد شماره ۲ کارخانه، واقع در شهرک صنعتی بهارستان در استان البرز، نشان استاندارد نخستین تولید کننده بیسکوئیت جو با شهد توت در ایران به صنایع غذایی انصاری و نام تجاری جمانه اعطاگردید.
با گسترده شدن زمینه های فعالیت صنایع غذایی انصاری و استقبال چشمگیر مشتریان، نام تجاری یوتاب با شعار یوتاب : یک طعم ناب به ثبت رسید و به تولید و پخش محصولات ویتامینه ، سالم و ارزشمند با طعم هایی منحصر به فرد پرداخت.
همچنین در سالهای اخیر در راستای اهداف عالی سازمان که همانا تامین رضایتمندی مشتریان و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده می باشد ، نسبت به برقراری سیستم های نوین و ارزشمندی نظیر : مدیریت کیفیتISO 9001:2015, سیستم ایمنی ماده غذاییHACCP,ISO 22000:2018 اقدام گردید که بهبود مستمر کیفیت خدمات را در پی داشته است.
اکنون با گذشت بیش از چهل سال از آغاز فعالیت و چهار دهه تلاش مستمر ، ایده ها و آرمان های صنایع غذایی انصاری به همت خاندان انصاری زنده نگه داشته شده و دنبال می شوند.

 

 

 اینجانب به عنوان مدیر ارشد خود را متعهد به اجرای این خط مشی و بهبود مستمر اثربخشی آن می دارم و‌ در مواقع لزوم و با همکاری نماینده مدیریت این سند را مورد بازنگری قرار داده و تلاش تمامی همکاران فهیم، خلاق و ثابت قدم خود را جهت تحقق اهداف فوق طلب می‌نمایم.
 

مدیر عامل
سعید انصاری

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

آدرس: البرز، کرج، شهرک صنعتی بهارستان، خیابان گلستان ششم شرقی، پلاک 194

تلفـــن: 02634760368

ایمیــل: info at ansarifood.com